CLAUSTRO DE PROFESORES/AS 2023/24 | |||
|
Volver al organigrama |
EQUIPO DIRECTIVO |
Director: Pablo González Santiso
Subdirectora: Irene Correia Caballero
Secretaria: Beatriz Vázquez Franco
Jefa de estudos: Ana Vázquez Pernas |
Volver al organigrama |
PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS |
- Atienza Longueira, Nahír (Secretaría)
- Quesada Pérez, Ana María (Secretaría) - Piñeiro Varela, María José (Conserjería)
- Pena Mariño, Silvia María (Conserjería)
- Veiga Tojeiro, Ana María (Conserjería)
|
Volver al organigrama |
BIBLIOTECA |
-Rebeca Santamariña Pereira -Irene Correia Caballero |
Volver al organigrama |
ACTIVIDADES COMPLEMENTARIAS |
Jefe de Departamento: Irene Correia Caballero |
Volver al organigrama |
COMISIÓN DE COORDINACIÓN PEDAGÓXICA CURSO 2023/24 |
||
Membros Departamentos |
||
|
Volver al organigrama |
DEPARTAMENTOS DIDÁCTICOS CURSO 2023/24 |
||
|
||
|
|
Volver al organigrama |
DELEGADOS CURSO 2023-24
1º ESO A 1º ESO B
Delegado: Samuel González Fernández Delegada Galia Pérez Ares
Subdelegada: Niza Gromaz Corbelle Subdelegada Martina Domínguez Rodríguez
1º ESO C 1º ESO D
Delegada: Claudia Pujades López Delegado: Lucas Lago Insua
Subdelegado: Gonzalo Losada González Subdelegado: Yoel Vergara Barral
2º ESO A 2º ESO B
Delegado:Félix Benlloch López Delegada: Gema Rivas Moar
Subdelegada: Natalia Facal Rabuñal Subdelegada: Daniela Senra González
2º ESO C 2º ESO D
Delegado: Rodrigo Salgado Fariña Delegado: Marcos García-Garabal Abad
Subdelegada: Candela Pardo Sanmartín Subdelegada: Martín Penedo Rodríguez
3º ESO A 3º ESO B
Delegado: Eric Cabello Barral Delegado: Xan García Pintos
Subdelegado: Ernesto Arias Carballeira Subdelegada: Ainhoa Cernadas Liñares
3º ESO C 4º ESO A
Delegada: Claudia Nieto Sánchez Delegado: Sebastián Morán Freire
Subdelegado: Juan Adrián García Céspedes Subdelegado: Jualián López Quesada
4º ESO B 4º ESO C
Delegado: Roger Andrew Henao García Delegado: Cristian Gabarri Gabarri
Subdelegada: Ledicia Paz Fernández Subdelegado: Asier Aira García
1º BACH A: 1º BACH B:
Delegada: Carlos Pidre Hermida Delegada: Ana Varela Pose
Subdelegada: Alma Domato Cambón Subdelegada: Paz Puga Sampedro
2º BACH A: 2º BACH B:
Delegada: Moira Paz Fernández Delegada: Marina González Rodríguez
Subdelegado: Andrés Bermúdez Recarey Subdelegado: Mateo de la Torre Moruja
JUNTA DE DELEGADOS
Presidente Félix Benlloch López
Secretaria: Moira Paz Fernández
Inclúe aos delegados/as e subdelegados/as anteriormente citados e ademais como representantes do Consello Escolar:
Volver al organigrama |
CONSEJO ESCOLAR
EQUIPO DIRECTIVO | PROFESORES | PAIS/NAIS | ALUMNOS | PERSONAL NON DOCENTE | CONCELLO |
CORREIA CABALLERO, IRENE GONZÁLEZ SANTISO, PABLO VÁZQUEZ FRANCO, MARÍA BEATRIZ VÁZQUEZ PERNAS, ANA
|
CUERVO MARTÍNEZ, MANUEL DEUS MARTÍNEZ, ROSA DEVESA MATOS, PAZ SERRANO REGUEIRO, Mª JESUSA
|
ANLLO RIVEIRO, FÁTIMA FERNÁNDEZ BECERRA, BEATRIZ PENA PICOS, ANA
|
ANJOS SEREJO, VÍCTOR LAGO PÉREZ, PANCHO
|
QUESADA PÉREZ, ANA |
QUEIJO RODRÍGUEZ, ALFONSO LUIS |
Volver al organigrama |
COMISIÓN PERMANENTE |
Director (Pablo González Santiso), Xefa estudos (Ana Vázquez Pernas), secretaria( Beatriz Vázquez) (con voz pero sen voto), 3 profesores/as (Manuel Cuervo Martínez, Alfonso Gómez Martín e Mª Jesusa Serrano Regueiro), 2 alumnos/as (Víctor Anjos Serejo e Ana Varela Pose), 1 pai/nai (Ana Pena Picos) e 1 non docente (Ana Quesada Pérez). Representante do Concello (Alfonso Luis Queijo Rodríguez). |
Volver al organigrama |
COMISIÓN ECONÓMICA |
Director( Pablo González Santiso), Secretaria( Beatriz Vázquez), 1 profesor/a (Yolanda Gómez Vázquez), 1 alumno/a (Nekane Rodríguez Pena), 1 pai/nai (Beatriz Fernández Becerra)
|
Volver al organigrama |
COMISIÓN DE CONVIVENCIA |
Director ( Pablo González Santiso), Xefa estudos (Ana Vázquez Pernas), 2 profesores/as (Rosa Deus Martínez e Paz Devesa Mato ), 2 alumnos/as (Nekane Rodríguez Pena e Pancho Lago Pére) e 2 pais/nais (Fátima Anllo Riveiro e Beatriz Fernández Becerrra). |
Volver al organigrama |
ANPA |
- Ana Pena Picos - Ana Regueira Lavandeira - Iria Cabado Piñeiro
|
Volver al organigrama |